Zümrütevler bilgisayar servisi

Zümrütevler bilgisayar servisi

Veri Kurtarma ve Yedekleme:

Bazen donanım çökmeleri veya virüs gibi sorunlar nedeniyle önemli verileriniz kaybolabilir. Verileri kurtarmanız mümkün olmayabilir, ancak profesyonel bilgisayar teknisyenleri bilgileri takip ederek verileri kurtarabilir. Bu son derece hassas bir konudur, bu nedenle yüksek nitelikli bir şirket seçmelisiniz. Bir şirketi sırf düşük oranları olduğu için işe alırsanız, bu önemli verilerin kalıcı olarak kaybolmasına neden olabilir ve deneyimli bir teknisyenin verileri kurtarmasını imkansız hale getirebilir.

Virüs Temizleme:

Bu serviste bilgisayar teknisyenleri, bilgisayarınızdaki önemli verileri veya bilgileri riske atmadan virüsün temizlenmesini sağlar. Ayrıca, çevrimiçi olarak virüs temizleme hizmetlerinin yanı sıra bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kurmak ve çalıştırmak için gereken tüm adımları içeren eksiksiz hizmetler de alabilirsiniz.

Donanım Onarımları:

Bilgisayar veya aksesuarlarının neden olduğu fiziksel hasarlar vardır. Bir yeni donanımın kurulmasını, donanımın onarılmasını veya güncellenmesini sağlıyoruz.

Aksesuar Onarımı:

Hasar nedeniyle onarılması gerekebilecek tarayıcılar ve yazıcılar gibi birçok bilgisayar aksesuarı vardır. Bilgisayar donanımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir bilgisayar teknisyeni bu tür sorunları rahatlıkla çözebilir.

Bakım hizmetleri:

Ev ve iş bilgisayarlarınız sürekli güncelleme ve ayar gerektirir. Bu düzenli bakım sadece bilgisayarınızın çalışma hızını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda ömrünü de artıracaktır. Bakım hizmeti, dosya temizlemeyi, yeni pencereleri veya programları yükseltmeyi ve yüklemeyi ve genel denetimleri içeren bir servistir.

Özel Ders/Eğitim:

Yazılım yüklediyseniz ve iş ekibiniz bu konuda yeniyse, personelinizi etkin bir şekilde eğitmek için bir bilgisayar şirketi kiralayabilirsiniz. Bu öğretmenler derinlemesine program bilgisine sahiptir ve öğrenme eğrisini aşarak zamandan tasarruf edeceklerdir.

Bilgisayarların günlük kullanımı ve ortaya çıkabilecek sorunlar nedeniyle, birçok kişi temel bilgisayar servis ve onarımını nasıl yapacağını öğrenmek ister, bu nedenle bazı teknisyenler özel ders hizmetleri de sunar.

Artık farklı bilgisayar onarım hizmetleri türlerini biliyorsunuz, böylece ihtiyacınız olanı kolayca seçebilirsiniz.

 

Maltepe bilgisayar tamircisi,

Zümrütevler bilgisayar servisi

 

BDS İletişim

BDSFIX